Mediko Kozmetik  Sık Kullanılanlara Ekle   Anasayfam Yap

Bugün 29 Eylül 2020 Salı


Türkçe  English  Deutsch   Française
 
 Hakkımızda
Hakkımızda

Mediko Kozmetik, toz saç  açıcı üreten ve Türk-Alman ortaklığı bulunan bir firmadır.” Öncelikle Kalite” ilkesiyle dünya kozmetik  pazarına girdiğimiz markalarımız, Capelli Biondi, Capelli Orgamica ve Blondmax, uluslar arası pazarda müşterilerimizin güvenini kazanmamızı sağlamıştır. Aynı zamanda, saç kozmetik ürünleri markaları olan Marien ve Bonhair’ın uluslararası distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Buna ek olarak, portföyümüzde bulunan yerel  ve uluslararası firmalara da private label adı altında üretim yapmaktayız.

Şirketimiz, ismini ve başarısını, ulusal ve uluslararası pazardaki tecrübeleri  ile müşteri memnuniyetine odaklanmış, gerekli donanıma sahip çalışanlarından almaktadır. Müşterilerimize,  titiz uygulanan laboratuar testlerinden geçmiş ve Alman Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, yüksek kalitede ürünler sunmaktan gurur duymaktayız.

Müşterilerimizle, en iyi kalite ve rekabetçi  fiyatlarla, pazarda büyüme fırsatını verecek kazançlı ve uzun dönemli ilişkiler kuracağımıza inanıyoruz.

Vizyon
Dünyadaki son gelişmeleri  takip ederken, Ar-Ge departmanımız, Avrupa standartlarındaki ürün kalitemizle sektöre pozitif  katkıda bulunmaktadır. Dünya kozmetik sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer almak amacıyla sektördeki uluslararası firmalarla iş birliği yaparak  küresel alanda iş ilişkilerini devamlı olarak büyüten saygın bir şirket haline gelmek en önemli hedefimizdir.

Misyon
Kurumsal kültürümüzün en önemli amacı, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayıp, kalite standartlarımızdan ve ürün güvenilirliğimizden taviz vermemektir.

 

Adres : 659/11 Sk. No:9 Buca-İzmir Türkiye  Telefon & Fax : +90 232 449 44 79   MedikoKozmetik.com.tr © 2011 Her Hakkı Saklıdır. Programlama ve Tasarım  Tasarım ve 
           Programlama XML Sitemap